PERPA TERCÜME

Tıbbi Tercüme

Tıbbi Tercüme

Tıbbi Tercüme

Perpa Tercüme Ofisi olarak 1989 yılından bu yana İstanbul’da hizmet vermekteyiz. Uzun yıllar birikimlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmakta gurur duymaktayız. Perpa Tercüme sizlere her alanda profesyonel tercüme çözümleri sunmaktadır. Kaliteli çevirilerimize hızlı bir şekilde ulaşmanız mümkündür. Birçok dilde çeviri için Perpa tercüme bürosu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Güvenilir, Hızlı, Kaliteli ve Profesyonel Çeviriler

Perpa Tercüme Ofisi sizlere her şeyden önce güven vermektedir. Müşterilerimizin çeviri ihtiyaçlarında dokümanlardaki bilgiler hiçbir şekilde kullanılmamaktadır. Tüm tercüme hizmetlerimiz profesyonel dil çevirmenlerimiz tarafından verilmektedir. Tercüme ihtiyaçlarınıza en hızlı hizmetleri Perpa tercüme bürosu farkıyla alabileceksiniz. Kaliteli çevirilerimiz ile sizlere tüm alanlarda hizmet vermekteyiz. Hukuk, tıp, bilgi teknolojisi, otomotiv, tekstil, teknik, resmi belgeler ve pek çok alanda çeviri hizmeti alabilirsiniz.

Medikal Çeviri Hizmetleri

Perpa Tercüme Ofisi başta İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Arapça, Rusça olmak üzere pek çok dilde tıbbi tercüme yapmaktadır. Tıp alanında tüm çevirileriniz için bizi tercih etmenizi özellikle tavsiye etmekteyiz. Hastane belgeleri, ilaç prospektüsleri, ameliyat ve tedavi raporu, medikal ürün kullanım belgeleri ve kılavuzlar, tıbbi makaleler gibi her türlü tıbbi konuda medikal çeviri hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Kimlere Tıbbi Çeviri Hizmeti Verilmektedir?

İsteyen herkese tıbbi çeviri hizmeti sağlanmaktadır. Bu alanda daha çok sağlık kuruluşları tıbbi tercüme yaptırmaktadır. İlaç firmaları, hastaneler, eczacılar yoğun olarak tıbbi çeviri talebinde bulunmaktadır. Onların yanı sıra tıp alanında öğrenci ve akademisyenler de medikal tercüme istemektedir. Yani tıp alanında herkese kaliteli, güvenilir, hızlı ve profesyonel olarak medikal çeviriler sunulmaktadır.

TOP