PERPA TERCÜME

Teknik Tercüme

Teknik Tercüme

Teknik Tercüme

Çeviri çeşitlerinden en fazla kullanılan ve en çok talep edilen çeviri çeşidi teknik tercüme olarak geçmektedir. Bu çeviri çeşidinde, dosyalar hakkında çeşitli bilgiler istenmektedir. Söz gelimi; bir kullanma kılavuzu dosyası, içerik olarak karışık ve çetrefilli olursa bile çeviri ofisimiz olan teknik tercüme çeşitli uzmanlık alanları ve referanslarıyla, en iyi şekilde çeviri hizmeti sunmaktadır.

Teknik çeviride hangi kurallara uyulması gerekir?

En belirgin kuralı sıkı çeviri hakimiyeti ve bilir kişilerle çalışmasıdır. Söz konusu çevirmen, hem pdf olarak gelen dosyaları hem de, diğer çeviri metinlerini akıcı ve duru bir şekilde çevirmesi hususunda, tecrübe sahibi olması gerekmektedir.

Ve ayrıca çevirmenlerimizin, söz konusu dilde ana dil seviyesinde bilgi sahibi olmaktadırlar. Dolayısıyla çeviri ekiplerimiz söz konusu dilde anadil seviyesinde ve işini en ince ayrıntısına kadar irdelemekte ve sizlere en iyi şekilde çeviri hizmeti sunmaktadır.

Perpa çeviri 

Uluslararası alanda hizmet veren Perpa tercüme şirketimiz, hızlı bir şekilde büyüyor ve kalite standartlarımız, çeviri ekiplerimiz sayesinde oldukça ivedi bir şekilde sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Alanında deneyimli ve işini en iyi şekilde yapan çevirmenlerimiz gerek yurtiçi gerek ise uluslararası alanda, hizmet vermeye devam etmektedir.

İstanbul içerisinde, bulunan kuryelerimiz evrak ve belgelerinizi ücretsiz olarak kapıya kadar teslim edilmektedir. Çeviri işlemleri ve Perpa tercüme çeviri işlemleri yapıldıktan sonra gerek eft gerek ise havale yöntemleriyle, ödeme seçenekleri sunmaktayız. Fiyat konusunda müşterilerimize hızlı ve güvenilir bir şekilde, müşteri beklentisi göz önünde bulundurularak değerlendirilmektedir.

TOP