PERPA TERCÜME

..::: Perpa Tercüme | Perpa Uluslararası Tercüme, Noter Yeminli Tercüme  :::..

Hakkımızda

1989 yılında Karaköy’de çeviri hizmetine başlayan firmamız daha sonra bünyesinde genişleyerek Perpa Uluslararası Tercüme ve Reklamcılık Ltd Şti. olarak Perpa ve Karaköy’de hizmet vermeye başlamıştır.

Yılların vermiş olduğu deneyimle ve uzmanlaşmış kadromuz tarafından tıp, hukuk, teknik, edebi, bilgi teknolojisi, otomotiv, tekstil katalog ve resmi dökümanlar tarafımızdan hızlı ve güvenli bir şekilde çevrilmektedir.

15 yılı aşkın bilgi ve deneyimlerimizle Türkiye’nin değişik sektörlerinden önde gelen kuruluşlara hizmet vermekteyiz. Mevcut diğer dillerle birlikte İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Rusça ve Arapça çeviri yapan tercümanlarımız üniversitelerin dil bilimleri mütercim tercümanlık ve benzeri gibi dil üzerine eğitim veren 4 yıllık bölümlerinden mezun olmuş en az bir konuda ihtisaslaşmış ve 5 sene sektör tecrübesi bulunan profesyonel kişilerdir.

Çevirileriniz ve gereken resmi işlemleriniz özenli, tam ve eksiksiz olarak kuryelerimiz tarafından müşterilerimize teslim edilmektedir.

TOP